Yenilmez

Geçmişte yaşadığın zorlukları sev lütfen. Hepsini atlattın, hepsini yendin. Senin dünyanda kazanmak var unutma. Asla kaybetmedin, kaybedemezsin.

Düştün bazen ama yine kalktın. Yerde kalmadın. Yine kalmayacaksın. O yüzden bundan sonra karşına çıkacak yeni zorlukları da sev.

Bazı çatışmaları kazanmışlar gibi görünebilir ama bu savaşın galibi olamazlar asla. Daha önce de düştüğün zamanlar oldu ama hala ayaktasın. Ve işte buradasın. Hala ilerliyorsun.

Dün olduğundan daha güçlüsün. Hiç olmadığın kadar akıllı ve bilgi dolusun bugün. Her gün daha ve daha iyisin. Zorluklar, engeller, sınamalar… Ne olursa olsun sen kaybetmeyeceksin.

Pes etmeyi reddeden biri olarak yenilmezsin. Hepsi üstüne gelebilir. Hepsi aynı anda da gelebilir. Yapabileceğinin en iyisini yaparsın ve hepsini alt edersin. Tıpkı daha önce bir çok defa yaptığın  gibi.

Aklı olan zorluk yerde kalsın. Kendini seven zorluk arkasına bakmadan kaçsın. Zorlukların korkulu rakibi, en büyük kabusu sensin. Çünkü sen pes etmezsin. Çünkü en pes etmeyi reddedensin. Sen meydan okunamayan ve meydan okuyansın. Bunu defalarca kanıtladın.

Bu gayretleri yüzünden yaşadığın tüm zorlukları ve yaşayacağın tüm engelleri takdir et, onları sev. Zorluk demek büyümek demek. Zorluk demek gelişmek demek. Zorluk demek her defasında daha güçlü sen demek.

Zorluklar kusura bakmasın:

Sen Yenilmezsin!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s