Zenginlik Bilinci

Zenginlik, sınırsızlık , bolluk ve bereket kendi doğanda mevcut. Yaratıldığın andan beri oradaydı. Tek yapman gereken, bildiklerine dair olanları yenilemek ve tazelemek.

Zenginlik bilinci, sadece para kazanabilmenin çok daha ilerisinde bir şeydir. Yaşamı sürekli çabalama hali olarak değil, ihtiyaçlarının güzellik ve kolaylıkla bir araya geldiği sihirli bir serüven olarak görebildiğin bir zihin seviyesidir.

Gittiğin her yerde hoşluğu, güzelliği görebilmeyi, şükretmeyi birincil duygun olarak ele alabilmeyi ve yüreğini açabilmeni kapsar ve gerektirir. Bu bilinç, gereksinim duyduğun her şeyi elde edebileceğini inanmak ile kalmayıp bunu net olarak bildiğin ruh hali ve histir. Bunun temelinde yaşamın ve evrenin size verdiklerinin kıymetini bilmek yatar.

Zenginlik, bilgi konusunda son derece kıskançtır. Eğer ki bilgi ve bilgeliğin peşinden koşmayı bırakmaz isen zenginlik, bolluk ve bereket sürekli seni takip edecek ve peşini asla bırakmayacaktır. Bu sayede istediğin servet sonsuza kadar ve artarak senin olacaktır.

Her sonuç ve olgu için, bunu elde etmeni ya da tetiklemeni sağlayacak bir güç gereklidir. Ve güç ise, bilgi, arzu ve özdedir. Zenginlik yaratmaktaki gerekli anahtar güç yaratıldığın andan itibaren içinde mevcut.

Bilgi ve bilgeliğin izinden git, içindeki gücü uyandır. Bu sayede varolduğun andan beri sende mevcut olan zenginliği hayatında bir gerçekliğe dönüştürebileceksin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s