Bildiklerin Bildiğin Gibi Değil 01

Evrenin tanım ve terimlerine doğru bakmak ve doğru anlamak, tek başına hayatında zenginlik, bolluk, bereket, refah ve huzur seviyelerinde en üst noktalara varmana yardımcı olacaktır. Bildiklerin bildiğin gibi değil…

Sınırsız İmkanlar

Temel halimiz ve evrenin içeriği, sınırsız imkanlar alanı olmasıdır. En ilkel şeklimizde bile her birimiz birer ihtimaller alanıyız. Bu alan aynı zamanda mutlak olan ve otoritedir. Tabiatı gereği zengindir çünkü evrendeki sınırsız çeşitlilik ve bolluğa katkı edendir.

En İyisi

Zenginlik bilincine sahip olanlar sadece en iyisini hedefler. Bu “önce olabileceklerin en iyisi” anlayışıdır. Her daim birinci sınıf olanları hedef aldığında evren sana dönüş olarak en iyisini verecektir.

Tasasız ve Yardımsever

Zenginlik bilinci bir ruh halidir. Hesabınızda bulunan tutara bakmadan sürekli ne kadar çok paraya ihtiyaç duyduğunu düşünmekteysen fakirsin demektir. Tasasız olmak doğal olarak yardımsever ve paylaşmaya açık olmak durumuna dönüşür çünkü kaynak sonsuz, sınırsız ve tükenmezdir.

Yaşam Amacı

Nasıl yardım ve hizmet edebileceğini kendine sorduğunda yaşam amacın ile karşılaşırsın. Her birimizin bir yaşam amacı, hayatta bir gayesi vardır. Bunu bulduğunda yaptığın işi sever ve keyif alırsın.

Başarıyı Kutsa

Rakiplerinin ve hatta seni kendine düşman olarak görenlerin dahi başarıları karşısında sevinç duy. Bunu yapabildiğinde başarı senden ayrılmayacak, günü geldiğinde rakiplerin ve düşmanlarının takdiri ve yardımı ile karşılaşacaksın.

Beklentiler

Beklenti sonucun belirleyicisidir. Bu sebeple her zaman en iyisini ümit edersen neticenin beklentinin içinde zaten var olduğunu tecrübe edeceksin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s