Bildiklerin Bildiğin Gibi Değil 03

Evrenin tanım ve terimlerine doğru bakmak ve doğru anlamak, tek başına hayatında zenginlik, bolluk, bereket, refah ve huzur seviyelerinde en üst noktalara varmana yardımcı olacaktır. Bildiklerin bildiğin gibi değil…

Bilgi

Her çeşit bilgi kendiliğinden metabolizma edilir. Bilincinde yeni değişiklikler oluşturarak hayatında yeni gerçeklikler yaratmanı mümkün kılar. Evrenin terimlerini doğru anlamak zenginlik ve bolluk için gerekli koşulları yine kendiliğinden sağlayacaktır.

Sevgi

Kendini sev. Hizmet verdiklerini sev. Aileni sev. Herkesi sev. Hayatı sev. Şüphesiz olarak sevgiden daha büyük bir güç yoktur.

Konfor

Konforu yaşam tarzı olarak benimse. Konfor doğamızdan gelir. Konforu hayat tarzın ve yaşam standardın olarak belirlemek ve benimsemek sana ihtiyacın olan başlangıcı verecektir. Bu sayede zenginlik akışı için önkoşulları sağlayacaktır.

Para

Başkalarının yerine para kazanmalı ya da başkalarının para kazanmasına yardım etmelisin. Başka birinin para kazanmasına ve isteklerini gerçekleşmesine yardımcı olman hem kendin için para kazanman hem de tüm hayallerini gerçekleştirmen için mutlak bir yoldur. Unutma ki sen de bir başkası için bir başkasısın.

Motivasyon

Başkalarının hedeflerini gerçekleştirebilmesi için onlara yardım ettiğinde, kendi hedeflerini gerçekleştirebilmek için sana yardım edecek bir başkalarının sana kendiliğinden geldiğini göreceksin. Bir başkasını cesaretlendir, bir başkasını motive et, bir başkasına mutluluk yolunda yardım et. Senin cesaret ve motivasyonun için gerekenler kendiliğinden sana gelecektir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s